Opinie

Poznaj rekomendacje lekarzy, którzy stosują w swoich gabinetach Vital Injector 2

dr Artur Markowski (Toruń)

Urządzenie Vital Injector to jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej ostatnich lat. Gwarantuje bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie. Kontrolujemy dawkę. Brak strat preparatu. Nie trzeba podawać znieczulenia. Iniekcje w okolicach oka, twarz, szyję, dekolt i w przypadku cellulitu nie wiążą się z bólem. Pacjentka nie wychodzi z siniaczkami czy obrzękami, nie ma uszkodzeń naczyń. Możemy deponować nawet tak małe dawki jak 1 mikrolitr (dotychczas nie do osiągnięcia) co zmieniło diametralnie jakość i skuteczność rewitalizacji skóry. To zrewolucjonizuje m.in. rewitalizację skóry.
Z ręki nie zrobisz np. płytko na tę samą głębokość 1.000 takich samych iniekcji z takim samym małym depozytem.

dr Jerzy Wilgus (Katowice)

Kupując nowe urządzenie jestem bardzo skrupulatny. Analizuję każdy element i funkcję. Ostatecznie zakupiłem Vital Injector i bardzo jestem z niego zadowolony. Vital Injector jest bardzo oszczędny, deponuje cały preparat. I klientka po zabiegu wraca bez problemu do codziennych czynności. Zabiegi Vital Injector są komfortowe, stabilne i bezpieczne.

dr Marek Iwaszko (Łódź)

Vital Injector jest rewelacyjny. Skóra staje się jędrniejsza, nawilżona już po pierwszym zabiegu. Głębokie zmarszczki i blizny zdecydowanie płytsze, a płytsze zmarszczki w ogóle nie widoczne, wypłycone, zniwelowane. Nie muszę stosować znieczulenia. Ze względu na brak bólu Vital Injector spowodował, że klientki wykupują pełne sesje rewitalizacji skóry i mezoterapii. Klientki są zachwycone efektami, jak i samym przebiegiem zabiegów. Ogromną zaletą jest brak siniaczków i grudek po zabiegu.

dr Krystyna Lubelska (Katowice)

Jakość wykonywanych zabiegów Vital Injectorem oraz satysfakcja Klientek i Klientów to największy dla mnie skarb. Jego precyzja, niezawodność, brak siniaczków, grudek, bólu i co równie ważne bezpieczeństwo pod każdym względem pozwala mi czynić cuda ze skórą. To urządzenie to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów.

Jeżeli uważasz, że Vital Injector 2 ™ jest odpowiedni dla Ciebie

Na większość wiadomości odpisujemy do 24h.