Najnowsza technologia vacuum wspomaga pracę igieł w Vital Injector 2 ™

Poznaj najnowszą technologię i zacznij z niej korzystać

Schemat przebiegu zabiegu mezoterapii przy użyciu Vital Injector 2 ™

Zabieg urządzeniem Vital Injector 2 ™ wykonywany jest przy użyciu multi-igły z osłoną bezpieczeństwa (ochrona przed zakażeniami), którą dostarczane są odpowiednio dobrane substancje. Blokada przepływu zwrotnego oraz system vacuum sprawiają, że zabieg jest zupełnie bezbolesny. W związku z tym nie stosuje się żadnego znieczulenia, tak jak w dotychczasowych metodach z zastosowaniem strzykawki lub urządzenia mesogun. Po zabiegu na skórze nie zaobserwowano jakichkolwiek małych uwypukleń, siniaków czy śladów iniekcji. Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania bez jakiegokolwiek dyskomfortu.

Zobacz film z prezentacją Vital Injector 2

Wyniki po jednym zabiegu wykonanym za pomocą Vital Injector 2 ™ z zastosowaniem 1ml S-HA

Iniekcja do skóry właściwej równomiernie w obrębie twarzy- 1.000 nakłuć w dawkach 0,001ml (1 mikro-litr)

(A)   Fałdy nosowo-wargowe- znaczna poprawa w obrębie bruzd nosowo-wargowych.

(B)   Zmarszczki wokół oczu- wyraźne spłycenie zmarszczek wokół oczu oraz doliny łez.

(C)   Przed iniekcją i 13 dni po iniekcji.

Na podstawie Archives of Aesthetic Plastic Surgery (aaps) 2014;20(2):97-103
Effects of Injection Depth and Volume of Stabilized Hyaluronic Acid in Human Dermis on Skin Texture, Hydration, and Thickness- Jongseo Kim (Plastic Surgery Clinic, Seoul)

Histologia 2 tygodnie po iniekcji 1ml S-HA. Rozprowadzenie substancji 1.000 nakłuć za pomocą Vital Injector 2 w cząsteczkach wielkości 0,001ml każda . Cząsteczki S-HA wyglądają na relatywnie duże w stosunku do włókien kolagenowych. Substancja nie rozprzestrzeniła się między włóknami kolagenowymi, ale przemieściła włókna. Wokół cząsteczek S-HA nie wystąpił stan zapalny komórek. Po 2 tygodniach wokół mikrokropli pojawiło się kilka nowych włókien kolagenowych, a po upływie 12 miesięcy stwierdzono znacznie większą ich ilość. Dawka 0,001ml S-HA została dokładnie wstrzyknięta w skórę właściwą za pomocą Vital Injector 2 i taka wielkość jest rekomendowana w celu uniknięcia problemów z grudkami. Na podstawie biopsji stwierdzono, że dawka S-HA pozostaje w skórze ok. 12 miesięcy.

Na podstawie Archives of Aesthetic Plastic Surgery (aaps) 2014;20(2):97-103

Effects of Injection Depth and Volume of Stabilized Hyaluronic Acid in Human Dermis on Skin Texture, Hydration, and Thickness- Jongseo Kim (Plastic Surgery Clinic, Seoul)

iniekcja Vital Injector 2 ™- najskuteczniejsze dostarczenie substancji w głąb skóry

Zabieg polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji regenerującej, odżywczej, nawilżającej itp. Dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają do samoregeneracji oraz pobudzają kolagen.

Dowiedz się więcej o urządzeniu Vital Injector 2

Jeżeli uważasz, że Vital Injector 2 ™ jest odpowiedni dla Ciebie

Na większość wiadomości odpisujemy do 24h.