Kim jesteśmy ?

 

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń VITAL INJECTOR ™ na terenie Polski. Naszym celem jest nie tylko sprzedaż produktów najwyższej jakości i zaawansowanych technologicznie, ale również jak najszersze Państwa wspieranie poprzez wdrażanie różnego rodzaju projektów. W związku z tym oferujemy szeroki wachlarz dodatkowych usług, m.in. doradztwo, szkolenia, pomoc techniczną i serwisową, rabaty dla stałych klientów, upgrade urządzeń.

 

Doświadczenie

 

Nasz zespół to lekarze medycyny estetycznej, kosmetolodzy  mający również doświadczenie w zarządzaniu klinikami i salonami. Wszyscy są od wielu lat czynnie zaangażowani w rozwój rynku medycyny estetycznej, kosmetologii. Dzięki temu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie, pozwalające z powodzeniem wdrażać produkty i projekty. Połączenie bogatego doświadczenia i wiedzy z zastosowaniem najnowszych, innowacyjnych rozwiązań pozwala tworzyć nowoczesne, szyte na miarę rozwiązania, które przyczyniają się do szybkiego rozwoju naszych Klientów.

 

Wykwalifikowany zespół

 

Ogromna praktyka, a także udział w najważniejszych zagranicznych seminariach, szkoleniach i targach przyczyniły się do zbudowania wykwalifikowanego zespołu oferującego usługi na najwyższym poziomie. Korzystając z naszych usług zyskujesz doświadczonego, stabilnego partnera, który pomoże maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej firmy.
Zapraszamy do współpracy.

Zespół VITAL INJECTOR Polska

Tel.: (+48) 534 946 292

Tel.: (+48) 502 536 188

Jeżeli uważasz, że oferowane przez nas urządzenie jest odpowiednie dla Ciebie

Na większość wiadomości odpisujemy do 24h.