Artykuł

Vital Injector 2 – w odpowiedzi na potrzeby pacjentów i specjalistów

Opublikowane przez: Vital Injector

10 Październik 2017

Medycyna estetyczna i kosmetyka to branże gdzie cały czas mamy do czynienia z rewolucjami i innowacyjnymi produktami. Dynamiczny rozwój i coraz większe zainteresowanie klientów sprawiają, że na rynku nie brak nowości, które mają gwarantować spektakularne efekty. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ wraz z rosnącym zainteresowaniem klientów zdobyczami medycyny estetycznej rosną także ich wymagania. Klienci coraz częściej oczekują nie tylko doskonałego efektu zabiegu, ale także chcą by był on jak najmniej bolesny i pozbawiony ryzyka efektów ubocznych. Czy można sprostać ich oczekiwaniom?

Vital Injector 2

To wyjątkowa skuteczność iniekcji skóry bez powikłań, grudek, siniaczków i bólu.

Efekt, precyzja, bezpieczeństwo – Vital Injector

Gdyby zapytać klientów czego oczekują poddając się zabiegowi mezoterapii mikroigłowej dowiedzielibyśmy się, że przede wszystkim długotrwałej, widocznej poprawy wyglądu przy minimalnym ryzyku efektów ubocznych. Na skutek obecnych w mediach nieudanych przykładów zabiegów upiększających klienci mają coraz większą świadomość dotyczącą bezpieczeństwa w medycynie estetycznej. Wybierając gabinet szukają takiego, który jest w stanie zapewnić, obok efektów estetycznych, komfort zabiegu i minimalne ryzyko powikłań. Innowacją, która odpowiada na te oczekiwania jest Vital Injector – urządzenie do mezoterapii mikroigłowej próżniowej. Brak bólu podczas zabiegu, brak uszkodzenia naczyń, obrzęków i zasinień to argumenty, które pomogą przełamać strach przed zabiegiem u wielu
niezdecydowanych pacjentów. Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania bez jakiegokolwiek dyskomfortu, co z kolei może być ważne dla pacjentów aktywnych zawodowo, którzy nie mogą pozwolić sobie na przerwę w pracy. Efekt taki jest możliwy dzięki opatentowanemu systemowi Vacuum,. Urządzenie zasysa skórę i dopiero wówczas skalibrowane igły wstrzykują odpowiedni preparat. Dodatkowo multi-igła skraca czas wykonywania zabiegu umożliwiając podanie preparatu w wielu miejscach równocześnie na dokładnie tą samą głębokość. A jakie korzyści z korzystania z Vital Injector będzie miał specjalista wykonujący zabieg?

Wszystko pod kontrolą

Podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej ogromnie ważna jest precyzja. Efekt zależy od odpowiednio dobranego preparatu, który zostanie podany na w ściśle określonej ilości na konkretną głębokość. Żadne urządzenie nie zastąpi doświadczenie i umiejętności specjalisty wykonującego zabieg, jednak Vital Injector znacznie ułatwi pracę pozwalając zachować pełną kontrolę nad ilością podawanego preparatu i głębokością jego aplikacji. Pozostawia też pełne pole wyboru samego preparatu, ponieważ można przez nie aplikować praktycznie każdy używany w mezoterapii igłowej, a dzięki posiadania dwóch filtrów, do podawania osocza bogatopłytkowego. Potwierdza to opinia eksperta, dr Markowskiego, specjalisty medycyny estetycznej.

„Przy mezoterapii ręka nie jest najbardziej precyzyjnym narzędziem – raz wbije się głębiej, raz poda więcej. To może być problem. Dzięki temu, że w urządzeniu Vital Injector głębokość igły jest skalibrowana i stała, określona dawka preparatu zawsze trafia dokładnie tam gdzie powinienna i w dokładnie takiej samej ilości. Ma to znaczenie nie tylko dla efektu samego zabiegu, ale też dla minimalizowania ryzyka skutków ubocznych. Dodatkową, nie mniej ważną korzyścią jest redukcja bólu. Poziom satysfakcji pacjenta po zabiegu jest większy, a dodatkowo nie ma uszkodzenia naczyń. Podsumowując: urządzenie Vital Injector wyróżniają cztery, niezwykle istotne cechy: stała, zaplanowana ilość preparatu, określona głębokość dzięki skalibrowaniu igły, redukcja bólu i brak uszkodzenia naczyń.”

Nie bez znaczenia jest też aspekt ekonomiczny. Vital Injector pozwala na wyeliminowaniu strat preparatu podczas zabiegu i utracie jego parametrów. Mniejsze zużycie to możliwość oferowania zabiegów w konkurencyjnych cenach.

Vital Injector 2

To jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej ostatnich lat.

Zaawansowana technologia w Twoim gabinecie

Vital Injector to jedyne, oryginale urządzenie z funkcją Vacuum, które posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i odznacza się najwyższą jakością. Polski dystrybutor gwarantuje bezpłatna prezentację i szkolenie użytkowania urządzenia, a także serwis. Dobrą informacją jest brak dodatkowych kosztów po zakupie urządzenia. Jedyne koszty to zakup preparatów i jednorazowych igieł. Wraz z Vital Injector otrzymujesz zestaw startowy igieł. Dzięki wykorzystaniu w swoim gabinecie Vital Injector przeprowadzane przez Ciebie zabiegi będą wyróżniały się na tle konkurencji ceną i jakością. Lepsze efekty, a także zniwelowanie skutków ubocznych i obrzęków po zabiegu to argumenty, które przekonają nawet tych klientów, którzy do tej pory mieli obawy przed stosowaniem meztoterapii mikroigłowej.