Artykuł

Rewitalizacja skóry z Vital Injector 2 – wyjątkowa skuteczność bez znieczulenia

Artykuł Opublikowano w Kosmetologia Estetyczna

4/2017/vol.6

Vital Injector 2 pozwala na aplikację preparatów o wysokiej wiskoelastyczności, usieciowanego kwasu hialuronowego, botoksu, osocza bogatopłytkowego, mezokoktajli itp. nawet w okolicy oczu. To jedyne tak zaawansowane technologicznie urządzenie do próżniowego wieloigłowego podawania
preparatów.

Vital Injector 2

To wyjątkowa skuteczność iniekcji skóry bez powikłań, grudek, siniaczków i bólu.

Prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry

Urządzenie Vital Injector to jedno z najlepszych rozwiązań w medy- cynie estetycznej ostatnich lat:

  • gwarancja bezpieczeństwa na bardzo wysokim poziomie,
  • kontrola dawki,
  • brak strat preparatu,
  • aplikacja bez znieczulenia, iniekcje w okolice oczu, twarzy, szyi, dekoltu i w przypadku cellulitu nie wiążą się z bólem,
    brak siniaczków, obrzęków, bez uszkodzenia naczyń,
  • możliwość deponowania nawet bardzo małych dawek – 1 mikro-litr, dotychczas nie do osiągnięcia, co zmienia diametralnie jakość i skuteczność rewitalizacji skóry.

Nie ma drugiego tak skutecznego i bezpiecznego urządzenia. Vital Injector 2 znacznie przewyższa inne urządzenia i metody rewitalizacji, mezoterapii. Substancje zdepono- wane dokładnie do skóry właściwej w precyzyjnych dawkach przyno- szą najlepsze rezultaty. Urządzenie szybko i skutecznie poprawia nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt, pogrubienie i teksturę oraz stymuluje włókna kolagenowe i pobudza skórę do samoregeneracji.

Pełna satysfakcja klienta

Po zabiegu przy użyciu Vital Injector 2 żadna klientka nie chce już korzystać z innej metody mezoterapii dla rewitalizacji skóry. To bezbolesny i szybki zabieg, bez efektów ubocznych (grudek i siniaczków), podczas którego preparat zostaje precyzyjne rozmieszczony. Nie ma również uczucia rozpierania podczas wprowadzania preparatu. Dotyczy to także iniekcji wykonywanych bezpośrednio w okolicy oczu.

Vital Injector 2 spełnia najwyższe standardy jakości zabiegów i bezpieczeństwa potwierdzone Certykatem CE Medycznym. Podróbki urządzenia Vital Injector 2 mają jedynie Certy kat Zgodności i oznaczenie CE, które są jedynie oświadczeniem pracownika producenta, niepotwierdzonym żadnymi badaniami. Sam Certy kat Zgodności i oznaczenie CE bez numeru nie gwarantują, że wprowadzenie preparatu takim urządzeniem m.in. jest skuteczne, bezpieczne i nie spowoduje powikłań. Dowodem na ich niepoprawne i nieskuteczne działanie jest wiele przypadków kiedy gabinety zaprzestały używania podróbek z Chin i w ich miejsce zakupiły urządzenie Vital Injector 2.

W związku z pojawieniem się urządzeń nieudolnie naśladujących Vital Injector 2, produkowanych w Chinach (używane nazwy to m.in. Dermal WM, Meso Injector, Water Mesotherapy), dla swojego i klientów bezpieczeństwa przed zakupem poproś o okazanie Certy- katu CE Medycznego. Potwierdza on wieloletnie badania urządzenia, efekty zabiegów, jego bezpieczeństwo i stabilność. Musi być wydany przez jednostkę certy kującą, ma- jącą siedzibę na terenie Unii Europejskiej, a po prawej stronie „CE” muszą znajdować się 4 cyfry (nu- mer jednostki certy kującej). Mimo zapewnień sprzedawców m.in. Dermal WM, Meso Injector, Water Mesotherapy same urządzenia, jak i podróbki multiigieł nie posiadają Certy katu CE Medycznego, osłony bezpieczeństwa oraz blokady przepływu zwrotnego, a zabiegi nimi są niestabilne i mogą powodować powikłania. Na ich opakowaniu jest informacja, że nie można nimi wykonać zabiegu w okolicach oczu, a przed zabiegiem m.in. na twarz konieczne jest zastosowanie znieczulenia.

Zobacz oryginalny wydruk artykułu w Kosmetologia Estetyczna