Artykuł

Mezoterapia igłowa jeszcze bardziej skuteczna? To możliwe dzięki Vital Injector 2

Artykuł Opublikowano w Kosmetologia Estetyczna

2/2018/vol.7

80% kobiet korzysta z zabiegów mezoterapii igłowej. to po peelingach najbardziej popularny zabieg medycyny estetycznej! Popularność zabiegu sprawiła, że pacjenci mają coraz większe oczekiwania. Poszukują zabiegu, który jest skuteczny, bezbolesny, jak również szybki i nie pozostawi na skórze siniaków. 

Vital Injector 2

To innowacyjne urządzenie do wieloigłowego, próżniowego podawania preparatów o różnej wiskoelastyczności w głąb skóry – bez bólu, bez siniaków i z równomiernym rozłożeniem preparatu. Dzięki niemu prepa- raty działają znacznie dłużej i skuteczniej niż w jakichkolwiek dotychcza- sowych metodach.

Największe zalety:

 

  • wieloigłowy system próżniowego podania preparatów w równych odległościach oraz zawsze na tę samą głębokość
  • 1000-2000 mikronakłuć podczas jednego, 15-minutowego zabiegu
  • system vacuum unosi skórę, odciąga od naczyń krwionośnych i nerwów, zapewniając brak brak siniaków i bólu podczas zabiegu
  • kontrola głębokości iniekcji umożliwia podanie preparatu do tkanki podskórnej i do skóry właściwej
  • opatentowana blokada przepływu zwrotnego zapobiega cofaniu się preparatu
  • innowacyjna multiigła gwarantuje bezpieczeństwo i precyzję wykonywanego zabiegu
  • jednorazowe filtry zapewniają higienę wykonywanych zabiegów
  • bezbolesność, brak konieczności znieczulania
  • certyfikat CE 0068 medyczny

dr Krystyna Lubelska

specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

www.skin-laser.pl

Vital Injector 2 spełnia wszystkie niezbędne kryteria: urządzenie jest skuteczne, bezpieczne i lubiane przez moje pacjentki. Od momentu wprowadzenia zabiegu do oferty zauważyłam, że pacjentki, umawiają się już tylko na mezoterapię Vital Injector 2 – jest bezbolesna i nie pozostawia siniaków, to bardzo ważne. Możliwość podania różnych preparatów, m.in: mezokoktajli, botoksu, usieciowanego kwasu hialuronowego, osocza bo- gatopłytkowego, kolagenu to kolejna zaleta. Od lat wybieram urządzenia najwyższej klasy – taki jest również Vital Injector 2. To jedyne urządzenie, mające certyfikat CE medyczny oraz potwierdzoną skuteczność w ba- daniach klinicznych. Kolejną istotną kwestią są szkolenia z obsługi urządzenia oraz procedur zabiegowych, to w przypadku urządzeń do iniekcji bardzo ważne. Firma Point Aesthetics organizuje szkolenia na najwyż- szym poziomie, a opieka posprzedażowa i możliwość konsultowania się nie mają swojej ceny.

Zobacz oryginalny wydruk artykułu w Kosmetologia Estetyczna